Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє сталевий радіатор Warme 22 тип (500/1400) Німеччина по Україні Новою поштою або будь-яким зручним для Вас способом за цінами заводу виробника.
Радіатори Warme складаються з двох профільних сталевих аркушів із високоякісної сталі, зварених між собою суцільним швом. Усередині батареї є П-подібні ребра, які слугують конвектором, що забезпечує максимальну тепловіддачу радіатора. Бічні поверхні закриті захисними решітками. Сталеві радіатори Warme мають сучасний дизайн, чудову тепловіддачу (максимальна робоча температура 100 oС), але водночас залишаються дуже економними, завдяки мінімальній кількості води в батареї. Ці радіатори виготовлені з дотриманням усіх стандартів, сертифіковані та мають гарантований експлуатаційний термін 10 років. Доступний для встановлення в будь-яких приміщеннях, має 22 тип і 500 мм висоту, довжина від 400 мм до 2 м.
У нашому інтернет-магазині можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі до них.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | WARME KRAFT |
| Країна виробник | Німеччина |
| Теплова потужність | 2652 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 39.51 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 5.69 л |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Сталевий Радіатор |
- Ціна: 4 467,23 ₴


