У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Радіатор біметалевий Fondital Alustal — це італійський бренд, який є лідером із виробництва комплектуючого для опалення. Завдяки новому методу лиття під високим тиском усі радіатори отримали стійкість до високого тиску, оскільки внутрішня трубка виготовлена зі сталі та не має зварних швів, а зовнішній корпус з алюмінію подарує чудову тепловіддачу та підвищить швидкість нагрівання без тепла втрат. Ця гілка радіаторів розроблялася спеціально для систем, у яких є нестабільний високий тиск. Так само особлива конструкція дасть змогу ще й заощадити на опалюванні, водночас Вам не доведеться жертвувати теплом у Вашому будинку або квартирі. А гарантія до 10 років включно усуне зайві витрати на обслуговування.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.8 кг |
| Виробник | Fondital |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.16 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 559 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача T = 70°C | 191 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴






