У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Біметалевий радіатор Alltermo Super — радіатор українського виробництва, вироблений в Одесі. Радіатор традиційно складається з двох складників, сталева трубка й алюмінієва оболонка. Сталева трубка має суцільний корпус, без зварювальних швів, що підвищує її надійність під час гідравлічних ударів, а алюмінієва оболонка високої якості, має максимальну тепловіддачу. Секції радіатора з'єднані сталевими ніпелями. Глибина радіатора 100 мм, а не 95-96, як в інших біметалевих радіаторах, що так само сприятливо впливає на тепловіддання. Кожна секція радіатора проходить фарбування в три етапи, що надовго збереже її привабливий зовнішній вигляд на довгі роки. Alltermo Super — це ідеальне співвідношення ціни та якості на українському ринку біметалевих радіаторів. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє біметалічний радіатор Alltermo Super Bimetal 500/100/80 по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алтермо |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.2 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.75 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Комплектація | |
| Кронштейн | Ні |
| Кран Маєвського | Ні |
| Заглушка | Ні |
| Термоголовка | Ні |
| Кран радіаторний кутовий | Ні |
| Кран радіаторний прямий | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача T = 70°C | 194 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Висота секції | 575 мм |
| Глибина секції | 100 мм |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
| Ширина секції | 80 мм |
- Ціна: 382,80 ₴






