Біметалічний радіатор Bitherm 500/80

Опис товару:
Біметалічний радіатор для опалення будинку або квартири Bitherm виконаний з двох металів які забезпечать Вам без отказанную роботу на довгі роки. Саме визначення біметалічний означає що в радіаторі присутній два метала це алюміній і сталь, зі сталі виконані внутрішні трубки які не мають зварних швів, що зробить його стійким до гідра ударів, а зовнішні алюмінієві секції забезпечать відмінну тепло віддачу без втрат при цьому дозволивши Вам ще й заощадити не жертвуючи тепло і затишком. Усі секції з'єднуються під пресом паранітовими прокладками, що у свою чергу убезпечить радіатор від протікань. Так само при виготовленні використовується найновіший метод лиття, який відбувається під великим тиском і виключає появу мікро тріщин.
У нашому інтернет-магазині Ви можете купити біметалічні радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі, необхідні для підключення. Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє радіатор Bitherm 500/80 по Україні Новою поштою або у будь-який зручний для Вас спосіб за цінами заводу виробника.
Характеристики:
-
Тип: Біметалічний (секційний);
-
Тип радіатора (Глибина): 80 мм;
-
Матеріал: сталь + алюмінієвий сплав;
-
Міжосьова відстань: 500 мм;
-
Опалювана площа: 16 кв.м.;
-
Тепловіддача: 180 Вт;
-
Мах. робоча t (°С): 110;
-
Робочий тиск: 25 атм;
-
Висота секції: 570 мм;
-
Ширина: 75 мм;
-
Вага: 1,4 кг;
-
Об'єм води в секції: 0,25 л;
-
Країна виробника: Китай;
-
Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАМОВИТИ ТОВАР У НАС У МАГАЗИНІ:
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам ПЕРЕТЕЛЕФОНУВАЛИ.
Просто додайте вибраний вами товар у КОШИК. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДГУК про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bitherm |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 25 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.25 л |
| Вага | 1.4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача T = 70°C | 180 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 253,60 ₴






