Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє Радіатор Korado 11 типу 500X700 по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Сталеві радіатори опалення Korado рекомендовано використовувати для автономної системи опалення. Радіатори виконані з якісної сталі товщиною в 1.35 мм, що забезпечує міцність і високу тепловіддачу, і є одним з кращих показників у цій галузі. Виробляються дані радіатори в Чехії і мають німецький знак якості
У Нашому інтернет-магазині Тепло Лінія, можна купити сталеві радіатори, інших фірм виробників, а також інших розмірів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 12.5 кг |
| Виробник | Korado |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Теплова потужність | 731 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Тип радіатора | 11 |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Об'єм води в радіаторі | 1.8 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Глибина | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 990,34 ₴


