Сталевий радіатор Kalde 500/1500 тип 22

Опис товару:
Сталевий радіатор Kalde виготовлений у Туреччині за європейськими технологіями, що робить його одним із найкращих, на сучасному ринку сталевих радіаторів. Радіатор Kalde має низку переваг, як-от, товщина стінки (1,36 мм) більше, ніж в інших аналогічних радіаторах (1-1,2 мм), що збільшує його тепловіддання, малий об'єм води в радіаторі, швидке нагрівання, економія енергії, спеціальне покриття підвищує стійкість до корозії й ударів, висока міцність матеріалів, зручність і простота монтажу. Сталевий радіатор Kalde виготовлений із двох штампованих сталевих листів, з'єднаних за периметром шовним зварюванням. Кожен радіатор укомплектований кронштейнами, заглушками, краном Мавського, а всі патрубки мають однаковий діаметр із внутрішньою різзю 1⁄2. Радіатор Kalde — це найкраще рішення під час вибору сталевих радіаторів.
В інтернет-магазині Тепло Лінійка можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників, а також інших розмірів. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє сталевий турецький радіатор 22 типу Kalde 500/1500 по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом за цінами заводу виробника.
Характеристики:
- Тип: Сталевий (панельний);
- Тип радіатора (Глибина): 22 (100 мм);
- Матеріал: Сталь;
- Відплавлювана площа: 27,5 кв.м.;
- Тепловіддача: 3389 Вт (за t = 70 °C);
- Мах. робочий t (°С): 120°С;
- Підвод: Бічний;
- Робочий тиск: 10 атм;
- Висота: 500 мм;
- Довжина: 1500 мм;
- Об'єм води: 7,5 л;
- Вага: 42,6 кг;
- Країна виробника: Туреччина;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Теплова потужність | 3389 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 42.6 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 7.5 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 4 513,12 ₴






