Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє сталевий радіатор Sanica тип 22 (500/600) Туреччина по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Сталевий радіатор опалення Sanica тип 22 (500/600) має високі характеристики, які поєднуються з доступною ціною. Придбавши цей продукт, ви отримаєте якісну сталь, високу тепловіддачу та велику опалювальну площу. Ми пропонуємо вам зупинитися на радіаторах чудової якості — Sanica та придбати їх у нас за найкращою ціною!
У нашому інтернет-магазині можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників, а також інших розмірів.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sanica |
| Країна виробник | Туреччина |
| Теплова потужність | 1032 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 17.04 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 3.12 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 784 ₴


