У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Біметалевий радіатор Titan 300/96

Опис товару:
Радіатор для опалення біметалевий від польської фірми Marek, складається з основних двох комплектуючих: центральна сталева трубка яка безпосередньо контактує з тепло обмінником, а також алюмінієва оболонка робить максимальну тепловіддачу, давши Вам змогу заощадити на опалюванні, водночас не жертвуючи теплом і затишком у Вашому будинку або квартири. Особливою рисою радіатора є великий діаметр колекторної трубки, яка збільшує тепловіддання. Так само завдяки 3 етапному порошковому фарбуванню радіатор на довгі роки зберігає свій зовнішній вигляд, а також гарантує екологічність і безпеку. А класичний і універсальний дизайн чудово впишеться в будь-який інтер'єр.
У нашому інтернет-магазині можна купити біметалеві радіатори інших виробників і розмірів, а також комплектуючі до них. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє біметалевий радіатор опалення Marek Titan 300/96 Україною Нова Пошля або будь-яким зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Характеристики:
- Тип: Біметалевий (секційний);
- Тип радіатора (Глибина): 96 мм;
- Матеріал: Сталь + алюмінієвий сплав;
- Міжосьова відстань: 300 мм;
- Відпарювана площа: 10 кв.м.;
- Тепловидатність: 138 Вт (за 70 °C);
- Мах. робочий t (°С): 120°С;
- Робочий тиск: 18 атм;
- Висота секції: 365 мм;
- Ширина: 80 мм;
- Вага: 1,2 кг;
- Об'єм води в секції: 0,19 л;
- Країна виробника: Польща;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Виробник | Marek |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний робочий тиск | 18 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.19 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 365 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача T = 70°C | 138 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 300 мм |
- Ціна: 344,52 ₴






