Сталевий радіатор Kalde виготовлений у Туреччині за європейськими технологіями, що робить його одним із найкращих, на сучасному ринку сталевих радіаторів. Радіатор Kalde має низку переваг, як-от, товщина стінки (1,36 мм) більше, ніж в інших аналогічних радіаторах (1-1,2 мм), що збільшує його тепловіддання, малий об'єм води в радіаторі, швидке нагрівання, економія енергії, спеціальне покриття підвищує стійкість до корозії й ударів, висока міцність матеріалів, зручність і простота монтажу. Сталевий радіатор Kalde виготовлений із двох штампованих сталевих аркушів, з'єднаних за периметром шовним зварюванням. Кожен радіатор укомплектований кронштейнами, заглушками, краном Мавського, а всі патрубки мають однаковий діаметр із внутрішньою різзю 1⁄2. Радіатор Kalde — це найкраще рішення під час вибору сталевих радіаторів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kalde |
| Країна виробник | Туреччина |
| Теплова потужність | 2721 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 30.96 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 2.8 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 4 945,53 ₴


