Сталевий радіатор опалення Terra Teknik має високе тепловіддання, антикорозійне покриття і виготовлений із якісної сталі. Усі сталеві радіатори опалення проходять випробування тиском 13 барів, мають робочий тиск 10 барів, це вказує на те, що ці батареї підходять для автономної системи опалення. Продукція Terra Teknik витримує температуру теплоносія до 100.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra teknik |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 3280 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 46.8 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 7.7 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 715,76 ₴


