Сталевий радіатор Terra Teknik тип 22 (500х400) Україна

Опис товару:
Сталевий радіатор опалення Terra Teknik тип 22 500х400 має високе тепловіддання, антикорозійне покриття і виготовлений із якісної сталі. Усі сталеві радіатори опалення проходять випробування тиском 13 барів, мають робочий тиск 10 барів, це вказує на те, що ці батареї підходять для автономної системи опалення. Продукція Terra Teknik витримує температуру теплоносія до 100 °C. У нашому інтернет-магазині Тепло Лінія можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників, а також інших розмірів. Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє сталеві радіатори Terra Teknik по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Характеристики:
- Тип: Сталевий (панельний);
- Тип радіатора (Глибина): 22 (100 мм);
- Матеріал: Сталь;
- Відпарювана площа: 5 кв. м.;
- Тепловіддача: 550 Вт (за t = 70 °C);
- Мах. робочий t (°С): 100;
- Підвод: Бічний;
- Робочий тиск: 10 атм;
- Висота: 500 мм;
- Довжина: 400 мм;
- Об'єм води: 1.7 л;
- Вага: 10.4 кг;
- Країна виробника: Україна;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra teknik |
| Країна виробник | Україна |
| Теплова потужність | 550 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Тип радіатора | 22 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Вага | 10.4 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Об'єм води в радіаторі | 1.7 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 100 мм |
- Ціна: 1 381,17 ₴






