
Сталевий радіатор Terra Teknik тип 11 (500х1300) Україна (бічне підключення)
2 742,24 ₴
- В наявності
- Код: 5909
+380 (50) 599-68-77
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє сталеві радіатори Terra Teknik по Україні Новою поштою або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Сталевий радіатор опалення Terra Teknik тип 11 500х1300 з бічним підключенням має високу тепловіддачу, антикорозійне покриття і зроблений з якісної сталі. Всі сталеві радіатори опалення проходять випробування тиском в 13 Бар, мають робочий тиск 10 Бар, це вказує на те, що дані батареї підходять для автономної системи опалення. Продукція Terra Teknik витримує температуру теплоносія до 100 °С.
У нашому інтернет-магазині Тепло Лінія, можна купити сталеві радіатори інших фірм виробників, а також інших розмірів.
+38 (063) 832-33-09
+38 (050) 599-68-77
+38 (067) 164-20-01
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Terra teknik |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальна температура теплоносія | 100 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Конструкція радіатора | Панельна |
| Тип радіатора | 11 |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Глибина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 742,24 ₴

