Бойлер Willer EV 30 DR — це класичний водонагрівач круглої форми, з вертикальним способом встановлення. Усередині бака міститься нагрівальний елемент, розташований у захисній колбі (сухий тен). Така конструкція захищає тен від накипу, а також полегшує технічне обслуговування. Об'єм у 30 літрів цілком досить для одного-двох осіб. Під час виготовлення використовується новітній метод плазмового зварювання. Бак має один зварювальний шов, а не три, як в інших виробників, що знижує ризик протікання на 67%. Додатковий захист бойлера дає титаново-емалове покриття фірми Ferro та магнієвий анод. Водонагрівач обладнаний зовнішнім регулятором температури, а також механічним індикатором нагрівання. Підвод міститься в нижній частині з діаметром 1/2 дюйма. Завдяки конструктивним особливостям, водонагрівач простий у монтажі та технічному обслуговуванні. Комплектація також відрізняється від інших аналогів, крім самого бойлер, входить шнур живлення, настінне кріплення, клапан скидання й інструкція.
У нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, іншого літражу, а також комплектуючі до нього.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне |
| Форма водонагрівача | Циліндричний |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Підводка | Нижня |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Вага | 12.5 кг |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 30 л |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 410 мм |
| Висота | 465 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
- Ціна: від 5 889 ₴











