Бойлер WILLER PU15R optima mini — це водонагрівач квадратної форми, з вертикальним способом встановлення. Усередині бака міститься нагрівальний елемент, розташований безпосередньо у воді (мокрий тен). Завдяки такій конструкції нагрівання відбувається швидше, ніж у бойлерах із сухим теном. Об'єму в 15 літрів цілком досить для гігієнічних процедур або для миття посуду. Під час виготовлення використовується новітній метод плазмового зварювання. Бак має один зварювальний шов, а не три, як в інших виробників, що знижує ризик протікання на 67%. Додатковий захист бойлера дає титаново-емалове покриття фірми Ferro та магнієвий анод. Водонагрівач обладнаний зовнішнім регулятором температури на передній панелі. Підвод, діаметром 1/2 дюйма, розташований у верхній частині, що робить можливим встановлення бойлера під мийкою. Завдяки конструктивним особливостям, водонагрівач простий у монтажі та технічному обслуговуванні. Комплектація також відрізняється від інших аналогів, крім самого бойлер, входить шнур живлення, настінне кріплення, клапан скидання, дренажна трубка, дренажна трубка та інструкція.
У нашому інтернет-магазині можна купити бойлери інших фірм виробників, іншого об'єму, а також комплектуючі до них.
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Вертикальне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 1.5 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Компактний |
| Вага | 8.6 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Робочий тиск | 8 бар |
| Підводка | Нижня |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 15 л |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 301 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Висота | 389 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 1 |
- Ціна: 4 649 ₴











