Бойлер Willer EH50R Spring (об'єм 50 л) — надійний плоский водонагрівач із сучасним дизайном. Оптимальна конструкція водонагрівача для горизонтального встановлення,2 бака з емальованої сталі, натуральний зовнішній корпус покритий (фарбований) емаллю. Водонагрівач призначений для горизонтального встановлення (нижнє підведення труб водопостачання), подвійний заглибний (мокрий) ТЕН із неіржавкої сталі SS316L (на одному фланці в одному баку), вибір одного з 3 можливих режимів потужності: 2000/1200/800 Вт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Розташування | Горизонтальне |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Стан | Новий |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Країна виробник | Китай |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Форма водонагрівача | Плоский |
| Вага | 22.6 кг |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Внутрішнє покриття бака | Тітанова емаль |
| Частота | 50 Гц |
| Робочий тиск | 7.5 бар |
| Підводка | Нижня |
| Спосіб установки | Настінний |
| Об'єм ємності для води | 50 л |
| Вид ТЕНа | Мокрий |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Виробник | WILLER |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Глибина | 270 мм |
| Ширина | 879 мм |
| Висота | 450 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 269 ₴










