
Бойлер Gorenje TIKI Supr ESD 100V9 (OGBS 100 SM/V9) EcoSmart
15 583,56 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15669
+380 (50) 599-68-77
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Бойлер Gorenje TIKI Supr ESD 100V9 (OGBS 100 SM/V9) EcoSmart

Опис товару:
Бойлер Gorenje TIKI Supr ESD 100V9 (OGBS 100 SM/V9) EcoSmart захищений магнієвим анодом. Нове виконання фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, що дозволяє робити очищення рідше, тим самим спрощує догляд за бойлером. Так само він ідеально підійде до будь-якого приміщення та інтер'єру. Завдяки швидкому нагріванню вода стане гарячою вже за лічені хвилини і не змусить довго чекати. З таким водонагрівачем ви назавжди забудете клопіт холодної води.
Характеристики:
- Виробник: Gorenje;
- Спосіб нагріву: електричний;
- Об'єм ємності для води: 100 (л);
- Робочий тиск: 6 (бар);
- Вага: 36 (кг);
- Гарантійний термін: 120 (міс);
- Потужність: 2*1000 (Вт);
- Тип нагрівального елемента: сухий тен;
- Максимальна температура нагріву: 75°С;
- Напруга: 220/230В;
- Тип управління: електронне;
- Форма: квадратний;
- Серія: OGBS;
- Інсталяція: вертикальний;
- Габарити ШхВхГ: 420x1125x445.
Переваги:
- Практичний дизайн;
- Можливість установки бажаної температури до 75 °C;
- Режим енергозбереження;
- Швидкий нагрів;
- Гарантія від виробника 7 років.
ЯК ЗАМОВИТИ ТОВАР У НАС В МАГАЗИНІ:
ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам ПЕРЕТЕЛЕФОНУВАЛИ.
Просто додайте вибраний вами товар у КОШИК. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДГУК про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 36 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Країна виробник | Словенія |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 100 л |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1125 мм |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 445 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | Емальована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 583,56 ₴







