Бойлер Gorenje OGBS 150 SM/V9

Опис товару:
Бойлер Gorenje OGBS 150 SM/V9 захищений магнієвим анодом. Нове вироблення фланця нагрівального елемента полегшує очищення від накипу, що дає змогу Вам робити очищення рідше, у такий спосіб спрощує догляд за бойлером. Також він ідеально підійде до будь-якого приміщення й інтер'єру. Завдяки швидкому нагріванню вода стане гарячою вже за лічені хвилини та не змусить довго чекати. З таким водонагрівачем ви назавжди забудете клопоти холодної води.
Характеристики:
- Виробник: Gorenje;
- Спосіб нагрівання: електричний;
- Об'єм ємності для води: 150 (л);
- Робочий тиск: 6 (бар);
- Вага: 52 (кг);
- Гарантійний термін: 120 (мес);
- Потужність: 2*1000 (Вт);
- Тип нагрівального елемента: сухий тен;
- Максимальна температура нагрівання: 75°С;
- Напруга: 220/230 В;
- Тип керування: електронне;
- Форма: квадратний;
- Серія: OGBS;
- Встановлення: вертикальний;
- Габарити ШхВхГ: 500x1345x512.
Переваги:
- Практичний дизайн;
- Можливість встановлення бажаної температури до 75 °C;
- Режим енергозбереження;
- РК — сенсорний дисплей
- Швидке нагрівання;
- Гарантія від виробника 7 років.
ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 52 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Робочий тиск | 6 бар |
| Країна виробник | Словенія |
| Частота | 50 Гц |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Максимальна температура нагріву води | 75 град. |
| Потужність номінальна | 2 кВт |
| Спосіб установки | Настінний |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Спосіб нагріву | Електричний |
| Розташування | Вертикальне |
| Підводка | Нижня |
| Тип водонагрівача | Накопичувальний |
| Об'єм ємності для води | 150 л |
| Вид ТЕНа | Сухий |
| Стан | Новий |
| Вид водонагрівача | Бойлер |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 1345 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 512 мм |
| Додаткові характеристики електричних водонагрівачів | |
| Кількість ТЕНів | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє покриття бака | Емальована сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 355,34 ₴






