У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Опис товару:
Алюмінієвий секційний радіатор для опалення будинку або квартири від Італійського виробника опалення Fondital, виробляється із застосуванням нового методу лиття розплавленого алюмінію під тиск. Завдяки цьому методу радіатор стійкий до високого тиску води в системах опалення з нестабільним тиском, а також до гідра ударам. Під час фарбування використовують трьох етапний метод анафорезу порошкової фарби, що дає стійкість до зовнішніх фізичного пошкодження або ж термічним, і збереже зовнішній вигляд радіатор на багато років. А властивості високоякісного алюмінію подарують Вам максимальну тепловіддачу та швидке нагрівання, яке Ви відчуєте за лічені хвилини. Водночас спростить керування температурою, Ви завжди з легкістю можете змінити її й у такий спосіб заощадити на опалюванні.
У нашому інтернет-магазині Тепло Лінія, Ви можете придбати комплектуючі, необхідні для під'єднання радіаторів опалення.
Переваги:
- Універсальність установлення. Апарат підходить для вбудовування в умовах обмеженого простору.
- Кожна одиниця продукції піддається опресовному тиску силою 24 бари.
- Створюваний тепловий потік характеризується чудовими споживчими властивостями за низького енергоспоживання.
- Для захисту від корозії виріб проходить двоетапне забарвлення.
- Тиск на розрив становить 60 барів, тому ймовірність руйнування апарата зведена практично до нуля.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fondital |
| Країна виробник | Італія |
| Теплова потужність | 204 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Випробувальний тиск | 24 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.33 л |
| Колір | Білий |
| Вага | 1.35 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 577 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Тепловіддача T = 70°C | 204 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 575,28 ₴/секція






