У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Жодне сучасне житло не обходиться без теплої підлоги, труби італійського виробника grandini виготовляються на сучасному виробництві із застосуванням новітніх італійських технологій зшиття поліетилену. Завдяки цьому труби отримали помірну м'якість, чудову еластичність, а також термостійкість. Прекрасна еластичність спростить монтаж труби, а також дасть змогу робити оптимальний для Вас крок укладання. А м'якість робить стійкість труби до фізичних пошкоджень і убезпечить трубу від зламів, а завдяки молекулярній пам'яті труба запам'ятовує положення й завжди може повернутися у вихідне положення. Купуючи трубу в Нас, ви завжди можете бути впевнені на оригінальності продукції та можливість купити труба для теплої підлоги за найнижчою ціною в інтернеті від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grandini |
| Країна виробник | Італія |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для транспортування стислого повітря, Для холодного водопостачання |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Перетин труби | Кругле |
| Колір | Золотистий |
- Ціна: 19,14 ₴/м





