
Алюмінієвий радіатор Fondital BLITZ SUPER B4 350/100 White (Білий)
685,44 ₴/секція
- В наявності
- Код: 15053
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий радіатор Fondital BLITZ SUPER B4 350/100 White (Білий)

Опис товару:
Алюмінієвий секційний радіатор для опалення будинку або квартири від Італійського виробника опалення Fondital, виробляється із застосуванням нового методу лиття розплавленого алюмінію під тиск. Завдяки цьому методу радіатор стійкий до високого тиску води в системах опалення з нестабільним тиском, а також до гідра ударам. Під час фарбування використовують трьох етапний метод анафорезу порошкової фарби, що дає стійкість до зовнішніх фізичного пошкодження або ж термічним, і збереже зовнішній вигляд радіатор на багато років. А властивості високоякісного алюмінію подарують Вам максимальну тепловіддачу та швидке нагрівання, яке Ви відчуєте за лічені хвилини. Водночас спростить керування температурою, Ви завжди з легкістю можете змінити її й у такий спосіб заощадити на опалюванні.
У нашому інтернет-магазині можна купити алюмінієві радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі, необхідні для під'єднання.
Характеристики:
- Тип: Алюмінієвий (секційний);
- Тип радіатора (Глибина): 97 мм;
- Матеріал: Алюміній;
- Міжосьова відстань: 350 мм;
- Тепловіддача: 160 Вт;
- Мах. робочий t (°С): 120;
- Робочий тиск: 16;
- Висота секції: 407 мм;
- Ширина: 80 мм;
- Об'єм води в секції: 0,24;
- Країна виробника: Італія;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fondital |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.24 л |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Алюміній |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 407 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Секционный |
| Тепловіддача T = 70°C | 160 |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
- Ціна: 685,44 ₴/секція
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання виробника





