У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Біметалевий радіатор Bohemia B96 300/96
Опис товару:
Радіатор виготовлений за найвищими нормами та стандартами європейської якості. Виготовлений із якісного сплаву сталі й алюмінієвого корпусу. Якщо взяти секцію й подивитися її в розрізі, то можна побачити сталевий сердечник, завдяки якому радіатор стійкий до гідравлічних ударів, агресивного впливу корозії та різкого перепаду тиску. Також можна побачити бічні ребра, від яких залежить тепловіддання, у цій моделі розташовані чотири ребра та повноцінна задня стінка, що неабияк збільшує віддання тепла. Як відомо, алюміній є добрим провідником тепла, завдяки чому радіатор швидше нагрівається. Напилення так само виготовлене за європейськими стандартами, фарбування проходить у три етапи з використанням техніки емалевого напилення. Підходить до офісів, приватних підприємств і квартирів, під'єднаних до центрального опалення.
У нашому інтернет-магазині Тепло Лінія, Ви можете купити біметалеві радіатори інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі до них.
Характеристики:
- Виробник: Bohemia;
- Країна-виробник: Чехія;
- Теплова потужність: 140 (Вт);
- Максимальна температура теплоносія: 110 (град.);
- Максимальний робочий тиск: 20 (бар);
- Опресовувальний тиск: 50 (бар);
- Конструкція радіатора: Секційна;
- Матеріал радіатора: Сталь — алюміній;
- Спосіб під'єднання: Бічне;
- Кількість секцій: 10;
- Об'єм води в радіаторі: 0.16 (л);
- Тепловіддача Δt = 70 °C: 140 (Вт);
- Висота: 357 (мм);
- Ширина: 80 (мм);
- Глибина: 96 (мм);
- Міжосьова відстань: 300 (мм);
Переваги:
- Повний біметал;
- Стильний ергономічний дизайн;
- Якісний і недорогий;
- Витримує високий тиск до 50 атмосфер;
- Стійкість до корозії;
- Повністю сталевий колектор;
- Простота монтажа;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.14 кг |
| Виробник | Bohemia |
| Країна виробник | Чехія |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Теплова потужність | 140 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 110 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Колір | Білий |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.16 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 357 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обпресувальний тиск | 50 |
| Тепловіддача T = 70°C | 140 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 300 мм |
- Ціна: 345 ₴









