
Труба для теплої підлоги Herz 20x2.0 PE-RT з кисневим бар'єром
48,20 ₴/м
Мінімальне замовлення — 200 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 12912
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Труба для теплої підлоги Herz 20x2.0 PE-RT з кисневим бар'єром

Опис товару:
Австрійські труби для теплої водяної підлоги Herz, це безперечно лідер на ринку труб для опалення або теплого поло. Багаторічний досвід австрійських вчених дав змогу випустити трубу яка увібрала в себе низку якостей, які так важливо відіграє роль під час вибору труби та укладання її. Завдяки унікальному по собі методу виробництва труби досягається максимальна еластичність що спростить крок і метод укладання труби під тепла підлога. Водночас допоможе Вам досягти максимально прийнятного для Вас тепловіддання во избежание тепло втрат і витрати на опалення, а помірна м'якість гарантуватиме стійкість до заломів. Весь матеріал також перевірений на безпеку й екологічність. Тому ви будете впевнені в тому, що тепло та затишок у Вашому домі збережетеся на довгі роки, водночас ви не будете переплачувати за нього величезні гроші. Заявляючи товар, у Нас убезпечіть себе від підробок і так само отримуєте гарантію до 10 років.
Характеристики:
- Тип: Труба для теплої підлоги;
- Призначення: Тепла підлога;
- Маркування: PE-RT;
- Матеріал: Зшитий поліетилен;
- Кисневий бар'єр: Так;
- Мах робочий тиск: 15 атм;
- Мах. робочий t (°С): 95°С;
- Зовнішній діаметр, мм: 20;
- Внутрішній діаметр, мм: 16 мм;
- Країна виробника: Австрія;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІНІЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herz |
| Країна виробник | Австрія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Внутрішній діаметр | 16 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування труби | Тепла підлога |
| Вид зшитого поліетилену | PE-RT |
- Ціна: 48,20 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 200 м







