
Труба для теплої підлоги Ekoplastiks 16x2.0 PE-RT з кисневим бар'єром
12,50 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14073
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.

Опис товару:
Труба під тепла під підлогу Ekoplastiks українського виробника, зроблена із застосуванням високоякісного поліетилену підвищеної термостійкості та має діаметр 16 міліметрів, внутрішній діаметр 12 міліметрів і товщину стінки 2 мм. Також труба Екопластикс обзавілася кисневим бар'єром, який так само дає змогу їй витримувати тиск 7 атмосфер і температуру 65 градусів. Усі труби для теплої підлоги Ekoplastiks мають чудову еластичність, що дає перевагу та простоту під час укладання її, а гладка поверхня забезпечить довгий термін експлуатації та позбавить Вас обслуговування на довгі роки, тому що мінімізується відкладення на стінках труби та досягається анти корозійний ефект. За всього вище зазначених вище труба слугуватиме Вам довгі роки, так само тішити Вас і Вашу сім'ю теплом і затишком.
- Тип: Труба для теплої підлоги;
- Призначення: Тепла підлога;
- Маркування: PE-RT;
- Матеріал: Поліетилен підвищеної термостійкості;
- Кисневий бар'єр: Так;
- Мах робочий тиск: 7 атм;
- Мах. робочий t (°С): 65°С;
- Зовнішній діаметр, мм: 16;
- Внутрішній діаметр, мм: 12;
- Мін діаметр згину, см: 10;
- Країна виробника: Україна;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ekoplastik |
| Країна виробник | Україна |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для теплої підлоги, Для питної води, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Максимальний робочий тиск | 7 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Труба тепла підлога |
| Вид зшитого поліетилену | PE-RT |
- Ціна: 12,50 ₴/м







