У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий радіатор GLOBAL VOX 500/100

Опис товару:
Алюмінієві радіатори для систем опалення від італійського виробника опалення GLOBAL VOX виробляються в Італії тільки з високоякісного алюмінію. Мають чудову тепловіддачу без тепло втрат, а також стійкий до перепадів тиску. Робочий тиск становить 16 барів, а тиск на розрив 24 бари. Прекрасно адаптований до українського споживача та є лідером продажів на українському ринку. Завдяки порошковому фарбуванню методом анафорезу зберігає свій зовнішній вигляд на довго та стійкий до фізичних або термічних пошкоджень, а також є екологічно чистим і безпечним. Що не мало важливо для Вас і Вашої родини, щоб створити тепло та затишок, а головне, безпека на довгі роки без заміни.
Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє Радіатор біметалевий Global Vox 500 Італія по Україні Новою поштою або будь-яким зручним для Вас способом за цінами заводу виробника. У нашому інтернет-магазині можна купити алюмінієві радіатори, інших фірм виробників і розмірів, а також комплектуючі, необхідні для під'єднання.
Характеристики:
- Тип: Алюмінієвий (секційний);
- Тип радіатора (Глибина): 95 мм;
- Матеріал: Алюміній;
- Міжосьова відстань: 500 мм;
- Відпарювана площа: 18 кв.м.;
- Тепловіддача: 184 Вт;
- Мах. робочий t (°С): 130;
- Робочий тиск: 16;
- Висота секції: 590 мм;
- Ширина: 80 мм;
- Вага: 1,5 кг;
- Об'єм води в секції: 0,46 л;
- Країна виробника: Італія;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Максимальна температура теплоносія | 130 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.46 л |
| Вага | 1.5 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Стан | Новий |
| Виробник | VOX |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 590 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Тепловіддача T = 70°C | 184 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 667,08 ₴
- Спосіб упаковки: Оригінальне паковання від виробника









