У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий радіатор Integral 500/80

Опис товару:
Алюмінієвий радіатор для опалення Integral, виробляється на Польському заводі з виготовлення обладнання та комплектуючий для опалення. Під час виробництва використовують новий метод лиття під високим тиском, за якого радіатори для опалення отримують властивості працювати з високим і нестабільним тиском або гідра ударами, що запобігають появі мікротріщин. Так само завдяки алюмінію досягається максимальне тепло віддання, а швидке нагрівання дасть змогу досягти миттєвого результату вже за кілька хвилин. Все це зробить зручним керуванням теплом у Вашому будинку або квартири. А спеціальний метод фарбування збереже зовнішній вигляд радіатор для опалення на довгі роки.
Так само в нашому інтернет-магазистий Ви можете придбати алюмінієві радіатори інших фірм виробників, а також комплектуючі, необхідні для під'єднання.
Характеристики:
- Тип радіатора: Алюмінієвий (секційний);
- Глибина: 80 мм;
- Матеріал: Алюміній;
- Міжосьова відстань: 500 мм;
- Відпарювана площа: 12 кв.м;
- Тепловіддача: 104 Вт (за t = 50 °C);
- Мах. робочий t (°С): 120°С;
- Робочий тиск: 12 атм;
- Висота секції: 570 мм;
- Ширина: 80 мм;
- Вага: 0,72 кг;
- Об'єм води в секції: 0,307 л;
- Країна виробника: Польща;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Integral |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 12 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.307 л |
| Вага | 0.72 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Тепловіддача T = 70°C | 104 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 228,38 ₴










