У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Біметалевий радіатор Hertz 500/80

Опис товару:
Радіатор біметалевий Hertz виготовлений з застосуванням європейських стандартів виробництва (EN), а також відповідно до стандартів (DIN) німецького інституту обладнання для опалення. Під час виготовлення було використано тільки якісну сировину, завдяки чому радіатор отримав низку переваг, а новий спосіб лиття під тиском забезпечить довгий і без відведений термін експлуатації без заміни на довгі роки. Саме визначення біметалевий означає, що в радіаторі використовують два метали, один з яких є сталь із нього робиться центральні трубки не мають швів, що робить радіатор Hertz стійким до гідра ударів і високого тиску, а потім завдяки унікальному методу лиття заливаються розплавленим алюмінієм. Завдяки алюмінію й досягається максимальна тепловіддача без втрат. Так само кожен радіатор пройшов стендові випробування й отримав гарантію до 120 місяців включно.
Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє біметалевий радіатор опалення Hertz 500/80 за Україною Новою Пощой або будь-яким зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника. У нашому інтернет-магазині можна купити біметалеві радіатори інших виробників і розмірів, а також комплектуючі до них.
Характеристики:
- Тип: Біметалевий (секційний);
- Тип радіатора (Глибина): 80 мм;
- Матеріал: Сталь + алюмінієвий сплав;
- Міжосьова відстань: 500 мм;
- Відпарювана площа: 19 кв.м.;
- Тепловіддача: 191 Вт;
- Мах. робочий t (°С): 120°С;
- Робочий тиск: 35 атм;
- Висота секції: 560 мм;
- Ширина: 76 мм;
- Вага: 1.47 кг;
- Об'єм води в секції: 0.25 л;
- Країна виробника: Польща;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hertz |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 35 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.25 л |
| Вага | 1.47 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 560 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Тепловіддача T = 70°C | 191 |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 280,58 ₴













