У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий радіатор Nova Florida Desideryo B4 350/100
Опис товару:
Алюмінієвий радіатор опалення Nova Florida Desideryo B4 — це новинка італійського виробництва, що прийшла на зміну моделі Extra Therm S5, у 2015 році. Інноваційна конструкція радіатора, розроблена на базі європейського науково-дослідного проєкту та захищена трьома міжнародними патентами. Особливістю Desideryo є заокруглена форма "пелюстків" і поліпшена конструкція задньої панелі секції, що збільшує теплову потужність і конвекцію нагрітого повітря. А нова форма заглушки, з'єднана методом термоелектричної дифузії, запобігає накопиченню домішок, піску, шлаків у секціях. Завдяки такій будові, радіатор ідеально підходить для систем із низьким температурним режимом.
Виготовляються алюмінієві радіатори Nova Florida Desideryo B4 методом лиття під високим тиском, після чого, проходять фарбування у два етапи. Перший етап — анафорез — зібрані за десять секцій радіатори, занурюють у ванну з фарбувальним складом. Другий етап — порошкова емаль, яка наноситься методом напилення. Остання фаза виробництва — стендові випробування. Готова продукція перевіряється під високим тиском, що становить 24 атм. Після чого радіатори пакуються й доставляються на склади, для подальшого надсилання. Інтернет-магазин Тепло Лінія доставляє алюмінієвий радіатор Nova Florida Desideryo B4 350/100 по Україні Новою поштою або будь-яким зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника.
Характеристики:
- Тип: Алюмінієвий (секційний);
- Тип радіатора (Глибина): 97 мм;
- Матеріал: Алюміній;
- Міжосьова відстань: 350 мм;
- Відпарювальна площа: 10 кв.м.;
- Тепловіддача: 140,1 Вт (при t = 70°С);
- Мах. робочий t (°С): 120°С;
- Робочий тиск: 16 атм;
- Висота секції: 407 мм;
- Ширина: 80 мм;
- Вага: кг;
- Об'єм води в секції: 0,2 л;
- Країна виробника: Італія;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІНІЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nova Florida |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Країна виробник | Італія |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Об'єм води в радіаторі | 0.2 л |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 407 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 97 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид радіатора | Литий |
| Тепловіддача T = 70°C | 140.1 |
| Міжосьова відстань | 350 мм |
- Ціна: 612 ₴






