У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Біметалевий радіатор Krakow 500/80

Опис товару:
Біметалевий радіатор Krakow — це продукт польського виробництва, виготовлений за стандартами міжнародної якості, що дає змогу встановлювати радіатор у системи автономного та центрального опалення. Сталева трубка надійно захищає алюмінієвий корпус від корозії, а також від високого тиску, який буває у разі гідроударів. Радіатор має сучасний, стильний дизайн і підходить для будь-якого типу інтер'єру. Фарбування проходить у три етапи методом аналогу з напиленням порошкової фарби, що надовго збереже привабливий зовнішній вигляд.
Інтернет-магазин Тепло Лінійка доставляє біметалевий радіатор опалення Krakow 500/80 Україною Нова Пошля або будь-яким іншим, зручним для Вас способом, за цінами заводу виробника. У нашому інтернет-магазині можна купити біметалеві радіатори інших виробників і розмірів, а також комплектуючі до них.
Характеристики:
- Тип: Біметалевий (секційний);
- Тип радіатора (Глибина): 80 мм;
- Матеріал: Сталь + алюмінієвий сплав;
- Міжосьова відстань: 500 мм;
- Тепловіддача: 190 Вт (за t = 70 °C);
- Мах. робочий t (°С): 120°С;
- Робочий тиск: 20 атм;
- Висота секції: 558 мм;
- Ширина: 80 мм;
- Вага: 1,2 кг;
- Об'єм води в секції: 0,28 л;
- Країна виробника: Польща;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІНІЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 20 бар |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.28 л |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантійний термін | 120 міс |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 558 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тепловіддача T = 70°C | 190 |
| Матеріал радіатора | Сталь - алюміній |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 247,95 ₴










