У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Алюмінієвий радіатор Krakow 500/100

Опис товару:
Алюмінієвий радіатор для опалення Krakow — це сучасне рішення для опалення від польського виробника. Виготовлений із високо якісного алюмінію за новим способом лиття під високими тиском, що допоможе уникнути мікро тріщин, а також корозії. А завдяки властивостям алюмінію досягається максимальне тепло віддання та швидке нагрівання. Що так само допоможе легко керувати температурою в приміщенні та досягати миттєвого результату, водночас ще й дасть можливість заощадити на опалюванні, не жертвуючи теплом і затишком. Під час виробництва використовується новітній метод двох етапного фарбування методом анафорезу. Такий метод забезпечить стійкість радіатора до термічних або фізичних пошкоджень, гарантуючи Вам і Вашій родині екологічність і безпеку на довгі роки.
У нашому інтернет-магазині Тепло Лінія, Ви можете придбати алюмінієві радіатори інших фірм і розмірів, а також комплектуючі, необхідні для під'єднання.
Характеристики:
- Виробник: Krakow;
- Країна-виробник: Польща;
- Теплова потужність: 180 (Вт);
- Максимальна температура теплоносія: 120 (град.);
- Максимальний робочий тиск: 16 (бар);
- Конструкція радіатора: Секційна;
- Матеріал радіатора: Алюміній;
- Спосіб під'єднання: Бічний;
- Об'єм секції радіатора становить: 0.30 літрів;
- Одна секція важить: 0,72 кг;

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Теплова потужність | 180 Вт |
| Максимальна температура теплоносія | 120 град. |
| Максимальний робочий тиск | 16 бар |
| Спосіб підключення | Бічне |
| Об'єм води в радіаторі | 0.3 л |
| Вага | 0.72 кг |
| Конструкція радіатора | Секційна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 572 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість секцій | 10 |
| Вид радіатора | Литий |
| Міжосьова відстань | 500 мм |
- Ціна: 234,90 ₴











