
Труба для теплої підлоги polterm standard 16х2 pe-rt oxygen barrier evoh
19,14 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15779
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Труба для теплої підлоги polterm standard 16х2 pe-rt oxygen barrier evoh

Опис товару:
Труба під укладання теплої підлоги polterm standard виробляється польськими фахівцями вже багато років, під час виробництва використовується новітній метод зшивання поліетилену. Завдяки цій виробничій лінії досягається максимально найкращі технічні характеристики, за яких труба отримує низку переваг. Одним із перших варто виділити оптимальну еластичність, яка спростить монтаж теплого підлоги, а так само дасть змогу зробити максимально зручний крок укладання труби піт підлогу. А помірна м'якість дає змогу бути стійкою до фізичного пошкодження, під час транспортування або укладання, а також унеможливлює зламування. Тому з огляду на все сказане вище з усією впевненістю можемо Вам рекомендувати цю трубу з гарантією до 50 років включно.
Характеристики:
- Довжина бухти: 200 м;
- Діаметр труби: 16 мм;
- Товщина стінки: 2 мм;
- Робочий тиск: 10 bar;
- Зруйнований тиск: 16 bar;
- Робоча температура: 75°С;
- Максимальна температура: 110°С.

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІРИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POL-therm |
| Країна виробник | Польща |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для транспортування стислого повітря, Для холодного водопостачання |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Перетин труби | Кругле |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 19,14 ₴/м







