
Труба для теплої підлоги maer 16х2 pe-rt oxygen barrier evoh
16,50 ₴/м
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15787
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Труба для теплої підлоги maer 16х2 pe-rt oxygen barrier evoh

Опис товару:
Труба для теплої підлоги maer — це сучасне рішення для укладання під тепла під підлога. Зроблені зі зшитого поліетилену та мають розмір 16х2 міліметра. Виробляються українським виробником із застосуванням новітніх технологі виробництва труб, які роблять труб еластичну та термостойкою. Що дає змогу їй забезпечити Вам без переривної роботу на довгі роки. Водночас істотно заощадити гроші на тепло витраті, завдяки прекрасній еластичності та зручному кроку укладання. Так само труби повністю безпечні та анти корозійні, а гладкі стінки внутрішньої частини труби допоможе уникнути небажаних відкладень.
Характеристики:
- Довжина бухти: 200 м;
- Діаметр труби: 16 мм;
- Товщина стінки: 2 мм;
- Робочий тиск: 10 bar;
- Зруйнований тиск: 16 bar;
- Робоча температура: 60°С;
- Максимальна температура: 110°С.

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maer |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для транспортування стислого повітря, Для холодного водопостачання |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Радіус вигину із застосуванням інструменту (трубогиба, кондуктора) | 80 мм |
| Довжина бухти | 200 м |
| Гарантійний термін | 12 років |
| Перетин труби | Кругле |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 16,50 ₴/м





