
Труба для теплої підлоги Aqua Warm 16x2.0 PEX-A з кисневим бар'єром
11 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Код: 11985
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Труба для теплої підлоги Aqua Warm 16x2.0 PEX-A з кисневим бар'єром
Опис товару:
Труба під водяну теплу підлогу Aqua Warm розробка технічних фахівців Туреччини. Вході виробництва труби використовують високо технологічний зшитий поліетилен високої термостійкості, що дозволяє витримувати температуру до 70 градусів Цельсія. Так само труби формула мають прекрасний еластичні показники що спростить укладання труби що призведе до максимального зручного кроку укладання. Тепла підлога з трубою це по-справжньому унікальний проєкт, який дасть Вам змогу відчути себе вдома в теплі та затишку, як де-небудь у відпустці на пляжі. А завдяки тому що труба йде до нас безпосередньо від виробника ви так само зможете і заощадити купивши трубу для теплої водяної підлоги за найнижчою ціною в інтернеті.

ЯК ЗАКАЖАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІНІЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formul |
| Країна виробник | Польща |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування труби | Тепла підлога |
- Ціна: 11 ₴/м





