
Труба для теплого пола Marek 16x2.0 PEX-B с кислородным барьером
38,25 ₴/м
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12996
+380 (50) 599-68-77
- +380 (63) 832-33-09
- +380 (67) 164-20-01
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Труба для теплого пола Marek 16x2.0 PEX-B с кислородным барьером

ЯК ЗАКАЗАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми Вам перезМОДИЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marek |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Область застосування труби | Для гарячого водопостачання, Для теплої підлоги, Для питної води, Для систем опалення, Для холодного водопостачання |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Товщина стінки труби | 2 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Максимальний робочий тиск | 10 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 150 мм |
| Гарантійний термін | 50 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Зшитий поліетилен |
| Призначення | Тепла підлога |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38,25 ₴/м





