У зв'язку з нестабільними поставками, а так само зростання ціни на закупівельний матеріал, ціну та наявність уточнювати у менеджера.
Труба для теплої підлоги Krakow 16x2.0 PEX-A з кисневим бар'єром

Опис товару:
Польська труба для теплої підлоги — — це труба підвищеної якості та довговічності. Завдяки сучасним технологіям і якісним матеріалам з яких виготовлена труба для теплої підлоги Krakow, ви отримуєте трубу, яка подарує тепло та затишок Вашій оселі на довгі роки. Зовнішній діаметр труби 16 мм, товщина стінок 2 мм, так само труба має максимально гладкі стінки, що сприяє зменшенню відкладень, а п'яти етапна виробнича лінія забезпечує анти корозійний ефект, що саме собою збільшує термін експлуатації, і позбавляє Вас проблем з обслуговування і заміни труб. В той самий час труба має високу еластичність, міцність і витримку до 15 атмосфер. Усе це вище сказане й дає результат, який порадує Вас на багато років.
Характеристики:
- Тип: Труба для теплої підлоги;
- Призначення: Тепла підлога;
- Маркування: PEX-A;
- Матеріал: Зшитий поліетилен;
- Кисневий бар'єр: Так;
- Мах робочий тиск: 10 атм;
- Зовнішній діаметр, мм: 16;
- Внутрішній діаметр, мм: 12;
- Країна виробника: Польща;
- Гарантія від заводу: 120 міс;

ЯК ЗАКАЖАТИ ТОВАР У НАС У МАГАДІННІ:
ПОЗВИНІТЬ НАМ!
(067)164-20-01;
(050) 599-68-77;
+38 (063) 832-33-09
Залиште ЗАЯВКУ, щоб ми переЗВІНІЛИ.
Просто додайте обраний вами товар у КОРЗИНУ. 
Гарантуємо, що Ви залишитеся задоволені покупкою!
З інтернет-магазином Тепло Лінія Ви завжди підберете собі все необхідне!
Будемо вдячні, якщо Ви залишите ВІДЗИВ про якість нашої роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krakow |
| Країна виробник | Польща |
| Тип матеріалу труби | Зшитий поліетилен |
| Вид зшитого поліетилену | Пероксидний (PE-Xa) |
| Перетин труби | Кругле |
| Зовнішній діаметр | 16 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Кисневий бар'єр | Так |
| Максимальна робоча температура | 95 град. |
| Максимальна короткочасно допустима температура | 110 град. |
| Максимальний робочий тиск | 15 бар |
| Мінімальний радіус вигину вручну | 100 мм |
| Гарантійний термін | 10 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Область застосування труби | Тепла підлога |
- Ціна: 15 ₴/м









